Petlas Lastik Fiyat Listesi ( Ayrıntılı Fiyatlar )

Petlas Lastik Fiyat Listesi ( Ayrıntılı Fiyatlar )

Türkiye’nin bilinen lastik markaları arasında yer alan Petlas lastik fiyat listesi konusunda da etkili fırsatları sunabilen bir markadır. Zengin lastik çeşitliliği ile sürücülere kendi bütçelerine göre rahatlıkla seçim yapma imkânı sunan Petlas fiyat listesine baktığımızda araçların modeline ve modellerde yer alan özelliklere farklı fiyat seçeneklerinin yer aldığı görülmektedir. Lastikler yaz, kış, dört mevsim olarak ayrılmaktadır. Yaşadığınız bölge düşük sıcaklıklara sahipse kış, yüksek sıcaklıklara sahipse yaz, değişen hava koşullarına sahipse dört mevsim lastikler arasından seçim yapabilirsiniz.

Konforlu ve güvenli bir sürüş vadeden markanın lastikleri için son teknoloji demek yanlış olmaz. Lastikler üstün tasarımları sayesinde sürücülere kısa fren mesafesi ve aracı çok daha iyi kontrol etme şansı tanımaktadır. Bu özellikleri nedeniyle sürücüler markanın modellerini beğenerek kullanmaktadır. Kampanyalar ve indirimleri takip ederek uygun fiyatlara alabileceğiniz lastikler size uzun zamanlar hizmet edecektir. Güncel Petlas lastik fiyat listesi konusunda detaylı bir araştırma yapıyor olmak beraberinde önemli kazanımların getirecektir.

Güncel Petlas Lastik Fiyat Listesi

Birçok firmayla rekabet edebilecek kadar makul fiyat aralıklarında modellerini müşterilerine sunan markanın sunduğu özelliklere göre fiyatları değişiklik göstermektedir. Performansı oldukça yüksek olan bu lastiklerin direksiyon hakimiyetine olan katkıları oldukça büyüktür. Bu sayede sürücüler zorlanmadan araçlarını yönlendirirler. Yenilenen desenleri etkin su tahliyesinin yanında çok daha az gürültülü bir sürüş sunar. Böylece sürücüler konforlu bir deneyim yaşamış olurlar.

Kış için olan modellerinde ise lastikler zorlu kış şartlarına karşı koyabilecek şekilde tasarlanmıştır. Bu lastiklerin yüksek fiyatlı olan modelleri sürüş hakimiyeti ve iyi bir yol tutuşu isteyenlerin tercih edebileceği türdendir. Uygun fiyatları olanları ise bu kadar üstün özeliklere sahip olmasa bile sürücülerin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilecek türdendir. Farklı inçlere sahip modelleri SUV ya da binek için bulunabilir.

blank

Petlas Lastik Fiyatları

Petlas En İyi Yaz Lastiği Hangisi

Yaz lastiği arayan sürücülere Petlas markasının Elegant PT311 modeli tavsiye edilebilir. Fiyat olarak oldukça uygun fiyatlara bulunabilen bu model için oldukça kaliteli demek yanlış olmaz. 13 inç boyutlarında olan bu lastik uygun fiyatlı olmasının yanında düşük yakıt tasarrufu sunmasıyla da sürücülerin dikkatini çekmeyi başarmıştır. Özellik açısından oldukça donanımlı bir modeldir.

Yağışlı havalarda güvenlikli bir sürüş isteyenler için bu lastik tasarımıyla iyi bir yol tutuşu sağlamaktadır. Sıcak hava koşullarında ise yola sağlam bir şekilde tutunarak kontrollü bir sürüş imkânı tanımaktadır. Tam olarak fiyatının hakkını veren bu lastik modelini yaz aylarında kullanmak için kaliteli bir lastik arayan ama bütçesi dar olan sürücülere tavsiye edebiliriz.

Petlas Hangi Ülkeye Ait?

1970’li yıllarda kurulmuş olan Petlas yerli sermaye lastik üreticilerden birisidir. Kurulduğu günden bu yana kaliteli ürünler ortaya koymayı başarmış olan şirket 2005 yılında AKO şirketler grubuna satılmıştır. Şirketin merkezi için Kırşehir denilebilir. Oldukça geniş bir üretim tesisine sahip olan şirket sadece araçlar için değil uçaklar içinde lastik üretebilmektedir. Hatta savaş uçakları içinde lastikler ürettiği bilinmektedir.

Şu an 90’dan fazla ülkeye satış gerçekleştirmeyi başaran şirket Starmaxx, Harvester, Milestone isminde bir yan markalarada sahiptir. 2012 yılında Japon lastik üretim firması olan Japon Sumitomo Rubber Industries firması ile ortaklık anlaşması imzalamıştır. Faaliyetlerine son hız devam eden firma hem üretimini artırmış hem de yeni teknolojileri lastiklerine adapte ederek çok daha kaliteli lastik modelleri ortaya koymaktadır. Petlas lastik fiyat listesi gündeme geldiği zaman çok daha bütçe dostu fiyatların varlığından söz edebiliriz.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.