Fiat Bravo Yakıt Tüketimi Ne Kadar?

Fiat Bravo Yakıt Tüketimi Ne Kadar?

İtalya ülkesinde üretilen araba çeşitleri günümüzde sıklıkla müşteriler tarafından tercih edilir. Fiat bravo araba modeli pek çok kişinin dikkatini çekmiştir. Peki Fiat Bravo yakıt tüketimi nasıldır? Popüler araba çeşitlerinden Fiat Bravo arabasının yakıt için 58 litrelik depo yapılmıştır. Yakıt tüketimleri ise şehir içi ve dışı olarak farklı alanlarda incelenmiştir. Bundan dolayı da Fiat Bravo yakıt tüketiminin daha isabetli bir şekilde hesaplanması için bu araç modelinin hem şehir içi hem de şehirlerarası yakıt tüketimine bakmak şarttır.

Fiat markasının Bravo araba modelinde şehir içi için yakıt tüketimi 100 km’de 6 litre 100 mili litre olarak saptanmıştır. Şehir dışı yakıt tüketimi için; 100 km’de 4 litre olduğu incelenmiştir. Fiat Bravo modelinde ise; genel olarak 100 km’de 4 litre 800 mili litre olarak bulunmuştur. Günümüzdeki pek çok araba çeşitlerine göre yakıt tüketimi performansı açısından ideal bir araba modelidir. Bundan dolayı da yakıt tüketimi açısından Fiat Bravo’nun son derece başarılı bir model olduğunu rahatlıkla ifade etmek de mümkün olmaktadır.

Fiat Bravo Bagaj Hacmi Nasıldır?

Pek çok kişi Fiat Bravo araba modelini beğenerek kullanılır. Özelliklede ilk defa kullanmayı düşünenler ise; Fiat Bravo bagaj hacmi ne kadar? Sorusu merak edilir. Öncelikli olarak Fiat Bravo araba modelinin bagajı geniş iç hacimlidir. Çeşitleri arasında bagaj hacminde farklılıklar oluşabiliyor.

Fiat Bravo araba modelinin en az bagaj hacmi 400 lt olarak üretimi sağlanır. En fazla bagaj hacmi ise 1175 lt olarak üretilir. İşlevsellik noktasında oldukça başarılı olan Fiat Bravo, etkili bir bagaj hacmine de sahip olan bir araç modelidir. Bu kapsamda bu araç modelinin teknik özelliklerinin detaylı bir şekilde araştırılmasında da fayda vardır.

blank

Fiat Bravo Ne Kadar Yakar?

Fiat Bravo Teknik Özellikleri Nasıl?

Fiat Bravo araba modellerinde teknik özellikler çoğunlukla ön planda yer alır. Genellikle Fiat Bravo teknik özellikleri ise;

 • Benzin yakıt sistemi ile üretimleri firmalar tarafından sağlanır.
 • Vites çeşitleri otomatik olarak üretilir.
 • 100 km’de 4 litreye yakın olarak yakıt tüketimleri gerçekleşir.
 • Önden çekişli olarak üretilir.
 • 12 saniyede 0 ile 100 hızlanma değerini gösterir.
 • 1500 kg yakın yük kapasiteleri bulunur.

Fiat Bravo Tasarım Özellikleri

Fiat Bravo araba modeli sadece teknik özellikleri ile dikkat çekmez. Tasarım özellikleri ile dikkatleri üzerine çeker. Peki Fiat Bravo arabaları için tasarım özellikleri nelerdir?

 • İlk dikkat çeken tasarım özelliği sportif olarak üretilmesi olur.
 • Konforlu iç tasarım özellikleri bulunur.
 • Araç içi yüksekliği 149 cm’dir
 • Araç içi genişliği; 260 cm şeklindedir.
 • Genellikle 5 kişilik olarak üretilir.

Araba çeşitlerinde kaliteyi ve konforu arayanlar için Fiat Bravo tasarım özellikleri ile ideal beğenileri toplar. Bu yüzden de spor araba kullanıcıların sıklıkla tercih ettiği araba modelidir.

Fiat Brava Yakıt Tüketimi

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.