Konu Araba

Fiat Brava Yakıt Tüketimi


Herkesin rahatlıkla kullandığı bir araç olan Fiat Brava, yakıt konusunda ekonomik ve tasarrufludur. Bu anlamda Fiat Brava yakıt tüketimi merak edilmektedir. Hatchback kasaya sahip araçta, dizel yakıt kullanılmaktadır. 60 litre yakıt deposu hacmine sahiptir. Araçta 4 adet silindir bulunur. Rahat bir yol tutuşu sağlar.

100 kilometre hıza 15.5 saniyede ulaşır. 165 kilometre hıza kadar çıkabilir. Önden çekişli bir özelliği vardır. Ortalama olarak yakıt tüketimi 100 kilometrede 6 litre olarak belirlenmiştir. Manuel vites kullanımına sahiptir. Fiat Brava yakıt tüketimi söz konusu olduğunda her zaman tasarruflu bir model olarak dikkatleri üzerine çekmektedir.

Fiat Brava yeni nesil tasarım özelliğine sahip olan bir model olduğu için dinamik bir görünüme de sahiptir. Bununla birlikte işlevsellik noktasında da etkili bir model olan Fiat Brava, son zamanlarda sıklıkla tercih edilen bir araç modeli olarak karşımıza çıkmaktadır. Kullanışlılık noktasında geçer not alan Fiat Brava bagaj hacmi ne kadardır? İşte ayrıntılar!

Fiat Brava Bagaj Hacmi Ne Kadar?

Geniş bir araç olan Fiat Brava, özellikle aileler için ideal kullanım sağlamaktadır. Geniş yapısı sayesinde uzun yollara dayanıklıdır. 4 kişilik bir ailenin eşyaları bagaja rahatlıkla sığar. Bu anlamda rakamsal olarak Fiat Brava bagaj hacmi de merak edilmektedir. Bagaj hacmi en az 380 litre olarak belirlenirken, en fazla 755 litre olarak belirlenmiştir. Kolay bir kullanım sağlaması aile arabası özelliği taşımaktadır. Sedan sınıfında değerlenen aracın yol tutuşu da oldukça idealdir. 2000 yılında Fiat Brava üretimine son verilmiştir. Teknik özellikleri söz konusu olduğunda Fiat Brava’nın başarılı bir tasarım özelliğine sahip olduğunu ifade etmek de mümkün olmaktadır.

Fiat Brava Ne Kadar Yakar?

Fiat Brava Teknik Özellikleri Nasıl?

Ekonomik kullanım sağlayan Fiat Brava, benzinli motor tipine sahiptir. Vites tipi manueldir. Teknik anlamda özellikleri oldukça merak edilmektedir. Fiat Brava teknik özellikleri açısından idealdir. Motor hacmi 1.6’dır. Yük kapasitesi 1630 kilogramdır. Kasa tipi hatchback 5 kapı şeklindedir. Önden çekişli araç, 144 torka sahiptir. 100 kilometrede 10.9 saniyede hızlanır. Araç uzunluğu, 4190 cm’dir. Lastik boyutları, 185/65/14 ölçülerindedir. 5 adet kapıya sahip araç, ideal bir yol sürüşüne sahiptir. Otomatik camlara sahip araç, pratik kullanıma izin verir.

Fiat Brava Tasarım Özellikleri Nasıl?

Tasarım açısından modern ve sedandır. Uzun araç olma özelliği taşırken, kolay kullanıma sahiptir. Dış donanımda elektrikli aynalara sahiptir. Aynı zamanda aynalar ısıtmalı özelliğe sahiptir. Farklı renklere sahip aracın, bordo rengi tercih edilmektedir. Arka geniş koltukları rahat bir yolculuk için idealdir. Fiat Brava tasarım özellikleri aileler hitap edilecek şekilde belirlenmiştir. Keyifli bir yol tutuşuna izin verir. Ayrıca bagaj genişliği sayesinde ailelerin eşyalarını toparlar. 5 adet koltuğa sahiptir. İç ve dış tasarımda oldukça şık bir görünüm elde edilmiştir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

© 2019 - 2021 Konuaraba.com - Tüm Hakları Saklıdır.