Mitsubishi Engelli Araç Fiyatları (ÖTV Muafiyetli Fiyat Listesi)

Mitsubishi Engelli Araç Fiyatları (ÖTV Muafiyetli Fiyat Listesi)

2022 Ocak ayı itibariyle Mitsubishi araçlarında da güncellemeler yapılmıştır. Yapılan güncellemeler sonrasında markalı aracı kullanmak isteyenler ise hemen araçlardaki fiyat listesinin ne olduğunu da sorgulamaya başlamıştır. Mitsubishi fiyat listesi belli mi, yeni listeye göre fiyatları nasıl artık ayrıntılı şekilde öğrenmeye başlamanız mümkün. En çok sevilen markalardan biri haline gelen Mitsubishi engelli araç fiyatları şu şekildedir.

Mitsubishi engelli araç fiyatları, engelli raporunuza göre farklılık göstermektedir. Eğer ki engelli raporunuz %90 ağır engelli şekildeyse bu raporunuzu hemen Mitsubishi bayisine götürmeniz gerekecektir. Çünkü sunacağınız rapor sayesinde aracı daha tasarruflu fiyatlarla temin edebilme şansına sahip olmaya başlayacaksınız.

ÖTV olmadan artık dilediğiniz zaman Mitsubishi engelli araçlarını gönül rahatlığıyla alabilme imkanına sahip olmaya başlayacaksınız. Mitsubishi Space Star modeline bakıldığı zaman 330.800 TL limitlerle başlar. L200 Kamyonet ve Mitsubishi Eclipse Cross modelinin ise aynı rakamlara sahip olduğunu belirtebiliriz. Mitsubishi engelli araç fiyatları söz konusu olduğunda karşımıza farklı model ve donanımda araçlar çıkmaktadır.

Mitsubishi Ötv Muafiyetli Fiyat Listesi

Mitsubishi markasının ÖTV muafiyeti olarak engelli vatandaşlara ne kadar fiyattan satışa sunulmuş olduğu oldukça önem arz eden konulardan biridir. Bu sebepten dolayıdır ki ÖTV olmadan fiyatlarının ne kadar olduğu en çok sorgulanan konuların başında yer alır. Bundan dolayı Mitsubishi Ötv muafiyetli fiyat listesi söz konusu olduğu zaman karşımıza çok sayıda farklı model çıkmaktadır.

Mitsubishi Space Star 2022 Model 1.2 İntense Otomatik Vites modeli, popüler modeller arasında yer almaktadır. Mitsubishi markasının 2022 en sevilen modellerinden biri olarak karşımıza çıkar. Aynı zamanda da aracın otomatik bir şekilde kullanıma sahip olduğunu belirtebiliriz. Bu sayede herhangi bir sorun yaşamadan otomatik özelliğe sahip olan aracı güvenle kullanmaya başlayabilirsiniz. Mitsubishi engelli araç fiyatları ÖTV olmadan çok daha uygun fiyat aralığında karşımıza çıkmaktadır.

Mitsubishi eclipse cross invite 4×2 manuel 1.5 benzinli aracı da ÖTV alınmaksızın ne kadar bir fiyat dahilinde satışa sunulmuş olduğu önemlidir. Buna göre modelin piyasadaki fiyatı incelendiği zaman karşımıza çok daha makul bir fiyat aralığı çıkmaktadır. Mitsubishi eclipse cross invite 4×2 manuel 1.5 benzinli modelinin üst düzeyde bir konforun da merkezinde yer aldığını rahatlıkla ifade edebiliriz.

Mitsubishi L200 Manuel 4X2 Tornado fiyat ve performans noktasında üst seviyede bir model olarak zihinlerde yer edinmektedir. Fiyat ve kalite dengesi bakımından ayrıcalıklı fırsatlar sunabilen Mitsubishi L200 Manuel 4X2 Tornado modelinin, konfor konusunda da üst seviyede bir özelliğe sahip olduğu bilinmektedir.

blank

Mitsubishi Engelli Fiyat Listesi

Mitsubishi ÖTV Muafiyetli Hangi Araçlar Alınır?

Mitsubishi yeni jenarasyon modellerini de kullanıcılara özel olarak kampanyalı şekilde sunmaya devam ediyor. Buna göre sizlerde ürünleri en güncel haliyle temin edebilme şansına sahip olabilirsiniz. Engelli raporu olan kişiler için ÖTV alınmaz ve fiyatları ise daha düşük şekildedir. Buna göre artık bu rapora sahip olanlar ise Mitsubishi ÖTV muafiyetli hangi araçlar alınır? Sorusunu sormaya başlar. Bu soruyla göre alacağınız araçlar şu şekildedir;

  • Mitsubishi L200 Manuel 4X2 Tornado
  • Mitsubishi eclipse cross invite 4×2 manuel 1.5 benzinli
  • Mitsubishi Space Star 2022 Model

%40 Engelli Raporuyla Mitsubishi Araç Alımı

%40 Engelli Raporuyla Mitsubishi Araç Alımı sırasında dikkat edilmesi gereken bir husus vardır. Raporda engelli olan bireyin araç alımı sakıncalıdır tarzında bir ibaresi yer almaması önemlidir. Sürücünün hem H sınıfı ehliyetine hem de %40 engelli raporuna sahip olduğunu beyan ederek araç alımını sorunsuz olarak yapabilir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.