Sava Lastik Fiyat Listesi ve Kampanya Fiyatları

Sava Lastik Fiyat Listesi ve Kampanya Fiyatları

Kendine özgü bir ürün olarak ön plana çıkan Sava lastik fiyat listesi konusunda da cazip fırsatları sunabilmektedir. Birçok farklı sitede Sava lastik modellerini bulmanız mümkündür. Yan sanayi bir ürün olmasına rağmen neredeyse öncü firmalar kadar kaliteli bir üretim gerçekleştirmektedir. Fiyatlara baktığımızda birçok markaya göre uygun aralıklarda lastikleri bulmak mümkündür. Yenilenmiş özelliklere sahip modellerin fiyatları diğer standart özellikli modellerine göre yüksek fiyatlı olmaktadır. Ama siz standart ürünlere yönelirseniz düşük fiyatlara birçok farklı model bulabilirsiniz.

Sundukları lastikler yaz, kış, dört mevsim olarak ayrılmıştır. Kış mevsimi modellerine baktığımızda yüksek fiyatlı modellerinde gelişmiş manevra kabiliyeti ve üstün yol tutuşu özelliklerine sahip olduğu görülmektedir. Yaz mevsiminde kullanılabilecek yüksek fiyatlı modellerinde ise etkin su tahliyesi kanalları konulmuş ve konfor ön planda tutulmuş. Tekerlere düşük gürültü özelliği getirilmiştir. Sava lastik fiyat listesi açısından farklı seçenekleri sunabilen bir marka olduğundan bütçenize uygun fırsatları sunmak konusunda da iddialı bir konumda yer almaktadır.

Güncel Sava Lastik Fiyat Listesi

Oldukça yüksek kalitede lastikler üreten Sava markasının tekerlerinin ücretleri bazı faktörlere göre artmakta ya da azalmaktadır. Bu markanın ürünlerine baktığımız zaman ıslak zemin tutuşunun oldukça yüksek olduğu ve araç sahiplerine yakıt tasarrufu yapmalarında yardım ettiği görülmektedir. Modelden modele değişiklik gösteren bu özelliklere göre yaz lastiklerinde ıslak zeminde kaza riskini en aza indiren dönüş direnci düşük modeller daha yüksek fiyatlara bulunmaktadır.

blank

Sava Lastik Fiyatları

Bu kadar gelişmiş özellikleri bulunmayan lastiklerin ise fiyatları neredeyse yarı yarıya azalmaktadır. Kış lastiklerinde özellikle manevra kabiliyetinin yüksek olmasını isterseniz gelişmiş çentik yapısına sahip olan modellerin fiyatları çok daha yüksek olmaktadır. Ama marka kaliteli olduğu için uzun ömürlü kullanılabilen bu lastikler verilecek fiyatlara değecektir. Çünkü bu lastiklerle güvenli bir şekilde aracınızı sürebilirsiniz.

Sava Lastik Yan Ürünü Ne Kadar?

Merkezleri Slovenya’da olan şirket lastik ve kauçuk üretiminde üst sıralardadır. Goodyear markasının bir yan ürünüdür. 1600’dan fazla çalışanı olan ve dünyanın dört bir yanına lastiklerini ulaştırmayı başarmış olan şirketin yıllık 8 milyondan fazla lastik ürettiği bilinmektedir. Bu satış rakamları ile neredeyse Goodyear ile rekabet halinde olduğunu söylemek yanlış olmaz. Sava lastik fiyat listesi açısından karşımıza farklı alternatif seçeneklerle birlikte çok daha uygun fiyatlı fırsatlardan söz etmek de mümkün olmaktadır.

Avrupalı bir şirket olmasından dolayı kış lastikleri konusunda uzmanlığı oldukça fazladır. Personelleri lastikleri kapsamlı kalite kontrol testlerinden geçirdikten sonra kullanıcı ile buluşturmaktadır. Üretimde İSO sertifikalarına sahip olmaları şirketin ürünlerine güvenmek için en büyük nedenlerden biridir. Kendi geliştirdikleri lastiklerin daha üst versiyonlarını duyurmaya devam eden firmanın lastiklerini garantili bir şekilde pek çok lastik satıcısında bulmak mümkündür.

Sava Eskimo Kış Lastiği Nasıl?

Kışın araçlarını kullanırken endişe duyan sürücülere eskimo modelini önerebiliriz. Islak zeminde kısa frenleme mesafesi ile çok daha güvenli bir sürüş deneyimi yaşarsınız. Pati yapmaması sayesinde çok daha konforlu bir sürüş deneyimi yaşarsınız. Bu lastikler için söylenebilecek tek olumsuz yorum lastiğin yumuşak oluşudur. Bunun haricinde karlı yollarda sorunsuzca ilerlersiniz. Kış lastiklerinde ki silika bileşeni ile düşük sıcaklıklarda lastiğiniz esnekliğini korumaya devam eder.

Sava lastik fiyatları konusunda araştırma yapmadan önce hangi lastik modelini tercih edeceğimize karar vermeliyiz. Bunun yanında lastik yakım verimliliği sağlama konusunda da oldukça başarılıdır. Gürültü seviyesi de oldukça düşüktür. Sırt bileşenleri dayanıklı hale getirilmiştir. Lastiğin yapısı ise eşit bir şekilde aşınabilmesi için tasarlanmıştır. Bu sayede oldukça uzun mesafeler lastikleriniz size sorunsuz hizmet edecektir. Birçok bağımsız test firması da bu modeli sürücülere önermektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.