En Yakın OPET İstasyonu Nerede?

En Yakın OPET İstasyonu Nerede?

En yakın OPET istasyonu nerede? OPET ülkemizin en çok talep gören akaryakıt istasyonları arasında yer alıyor. Bu durum OPET konusunda merak edilen soruların da sayısını arttırıyor. Ülkemizin hemen her bölgesinde istasyona sahip olan firmanın günümüz koşullarında sıklıkla gündeme geldiğini de biliyoruz. Son zamanların gözde akaryakıt istasyonu olarak karşımıza çıkan OPET kime ait? Koç Grubu ve Öztürk Grubu ortaklığına ait olan OPET hangi kampanya ve projeleriyle tanınıyor? İşte bu ve benzeri sorulara dair merak edilen ayrıntılar!

Yeni nesil teknolojileri başarılı bir şekilde kullanma kabiliyetine sahip olan OPET uygulamasıyla da dikkatleri üzerine çekiyor. Pompa fiyatlarına anlık bir şekilde ulaşabileceğiniz bu uygulama kullanıcılar tarafından da beğeniliyor. 7/24 açık olan akaryakıt istasyonlarıyla gündeme gelen markanın aynı zamanda bebek bakım odası ve engelli tuvalet özelliğiyle de konuklarını etkilediği biliniyor. Yine bu markanın akaryakıt istasyonlarında Mescid ve market gibi bölümler de yer alıyor. Dolayısıyla seyahatiniz sırasında pek ihtiyacınızı bu istasyonlarda karşılayabilirsiniz. Peki, en yakın OPET istasyonu diye aradığınız bu akaryakıt istasyonu kime ait? İşte detaylar!

OPET Kime Ait?

Hem ticari hem de endüstriyel yakıt satışlarında hizmet sunan bir marka olan OPET, perakende satış ve uluslararası ürün ticareti noktasında da üst düzeyde bir hizmetin merkezinde yer almaktadır. Ürün depolama konusunda da hizmet sunan firmanın aynı zamanda hızlı bir gelişim sürecinin içerisinde yer aldığı biliniyor. Koç Grubunun ortak olduğu markalar arasında yer alan OPET, esasında ilk olarak 1982 yılında kurulmuş bir şirket. Fikret Öztürk tarafından oluşturulan bir firma, daha sonra 1992 yılı itibariyle günümüzdeki adını almıştır.

İlk önce birkaç küçük istasyonla hizmet sunmaya başlayan OPET, 2002 yılından sonra etkili bir düzeyde gelişim göstermeye başladı. 2002 yılında Koç Holding’i de ortak almayı başaran firmanın, bu tarihten sonra hızlı bir şekilde büyümeye başladı. Bütün bu bilgiler ışığında günümüz itibariyle OPET; Koç ve Öztürk Grubu’nun ortaklığında bulunan ülkemizin en büyük akaryakıt istasyonları firmaları arasında yer almaktadır. Peki, OPET Kampanyaları nelerdir? İşte detaylar!

OPET Proje ve Kampanyaları

2017 Yılındaki verilere göre ülkemizin en büyük ikinci akaryakıt sektörü markası olan OPET, tam anlamıyla ‘’Kusursuz Hizmet’’ politikasıyla etkili bir düzeyde hizmet sunmak için çalışmalarını şekillendiriyor. Özellikle son zamanlarda adını oluşturmuş olduğu kampanya ve projelerle duyuran bu güçlü markanın, nitelikli faaliyetlerin merkezinde yer aldığı biliniyor. Sıklıkla sorguladığımız en yakın OPET istasyonu proje ve kampanyaları aşağıdaki sıralamaktadır:

  • Temiz Tuvalet Kampanyası
  • Tarihe Saygı Projesi
  • Örnek Köy Projesi
  • Yeşil Yol Projesi

SUNPET markasıyla birlikte Türkiye genelinde 1500’ün üzerinde akaryakıt istasyonu bulunan OPET, oluşturmuş olduğu geniş hizmet ağıyla etkili bir hizmete imzasını atmaktadır. Kurulduğu ilk günden itibaren etkili bir düzeyde gelişim gösterme kabiliyetine sahip olan bu dev markanın çok sayıda farklı proje ve kampanyaya imzasını attığı biliniyor.  İşte bu kampanya ve projelerin ayrıntıları!

blank

En Yakın Opet

OPET Temiz Tuvalet Kampanyası

‘’Temiz Tuvalet Projesi’’ ülkemizdeki en uzun soluklu projeler arasında yer almaktadır. 2000 yılından bu yana devam eden bu toplumsal proje ses getirmeyi başarmış olan bir proje olarak dikkatleri üzerine çekiyor. Toplumda çok önemli bir sorunu merkeze alan bu proje, toplumda hijyen bilincinin oluşmasına yönelik etkinlikleri içeriyor. Bu da firmanın tam anlamıyla sosyal sorumluluk bilinci içerisinde hareket ettiğine dair yorumların sayısının artış göstermesine destek olmaktadır.

Kurumsal kimliğiyle ön plana çıkan OPET, hijyen bilincinin toplumsal olarak yaygınlaştırılması noktasında çözüm odaklı bir kampanyaya imzasını atmaktadır. Bilindiği üzere uzun yollarda en sıkıntılı durumların başında tuvalet ihtiyacının karşılanması yer alıyordu. Bu durumu merkeze alan dev marka, bu konuda başarılı bir projeyi de imza atmaktadır. Böylece Türkiye’de hijyen konusunda bilinçlenme faaliyetine imzasını atan markanın, adından sıklıkla söz ettirdiğini ifade etme de mümkün olmaktadır.

Gelibolu Yarımadasında Tarihe Saygı Projesi

En yakın OPET istasyonu nerede? Diye sıklıkla sorulan OPET’in ‘’Tarihe Saygı Projesi’’ çerçevesinde kapsamlı bir çalışmaya imza attığı bilinmektedir. Gelibolu Yarımadası’ndaki Milli Park bölgesinde farklı sosyal ve fiziki düzenlemeler ‘’Tarihe Saygı Projesi’’ kapsamında yapılmaktadır. Ayrıca bu bölgeyi ziyaret elen misafirlerin herhangi bir sorun yaşamadan rahat bir şekilde gezebilmeleri için gerekli düzenlemeler yapılmaktadır.

‘’Tarihe Saygı Projesi’ kapsamında yenilemeler yapılarak, Çanakkale Savaşı’nın geçtiği bölgede birtakım düzenlemeler yapılmaktadır. Bu proje kapsamında bölgede hizmet sunanlara yönelik olarak İngilizce ve pansiyonculuk gibi alanlarda eğitimler de verildi. Böylece Gelibolu Yarımadası’nda geniş kapsamlı bir iyileştirme çalışması yapılmış oldu. Ayrıca yürütülen bu proje kapsamında pek çok farklı binada iyileştirme çalışması da yapıldı.

Örnek Köy Projesi ile Örnek Köyler!

Toplum bilincinin geliştirilmesine yönelik olarak farklı çalışmaları içine alan ‘’Örnek Köy Projesi’’ kapsamlı bir proje olarak dikkatleri üzerine çekmektedir. Yine proje kapsamında özel kurslar ve sosyal gelişim seminerleri vs. düzenlenerek farkındalık oluşturmak için birtakım çalışmalar yürütüldü. Köylerdeki fiziksel düzenlemeleri içine alan bu düzenleme günümüz itibariyle dikkatleri üzerine çeken bir proje olarak dikkatleri üzerine çekmektedir. Çevre bilinci geliştirmek de bu proje kapsamında gerçekleştirilmektedir.

Yeşili Koruyan, Yeşil Yol Projesi

OPET ‘’Yeşil Yol Projesi’’ kapsamında etkili bir düzeyde yeşilin arttırılmasına yönelik olarak çalışmaları içine almaktadır. Bu projenin sloganı olan ‘’Yeşili kaybeden yaşamı kaybeder’’ sözü etrafında pek çok farklı etkinliğin yapıldığı bu proje, 2004 yılında yürürlüğe konulmuş bir projedir. Akaryakıt istasyonlarının etrafının ağaçlandırılmasını amaçlayan bu proje kısa bir süre içerisinde ses getirmeyi başaran projeler arasında yer almaktadır.

OPET İstasyonlarının Hizmet Kalitesi

Günümüz itibariyle OPET, geniş kapsamlı bir hizmetin merkezinde yer alan bir marka olarak dikkatleri üzerine çekmektedir. Tam anlamıyla güçlü bir altyapıya sahip olan firmanın aynı zamanda nitelikli bir vizyonu yansıttığını ifade edebiliriz. Türkiye’de en çok tercih edilen akaryakıt istasyonlarını merkezinde yer alan bu firma, örnek projelere imza atarak adından sıklıkla söz ettiriyor. Esasında firmanın üst seviyede bir hizmet sunuyor olması en yakın OPET istasyonu nerede? Sorusunun da sıklıkla dillendirilmesini mümkün kılıyor.

Gerçekçi bir vizyonu yansıtan hizmet anlayışına sahip olan OPET, hızlı bir şekilde gelişim gösteren bir hizmet anlayışına sahiptir. Geniş bir istasyon ağına sahip olan markanın aynı zamanda istasyonlarının temizliğiyle ön plana çıktığını ifade edebiliriz. Temiz tuvalet kampanyası sonrasında hijyen koşullarını sağlayan ortamları da konuklarıyla buluşturan firmanın, toplumsal sorumluluk noktasında da üst seviyede bir çalışmaya imzasını attığı bilinmektedir.

OPET, her geçen gün itibariyle hizmet ağını geliştirmeyi başarmış bir firma olarak, nitelikli bir çalışmaya imzasını atmaktadır. Hizmet sunduğu il ve ilçe sayısını hemen her gün arttırmayı başaran firmanın, uluslararası kalite standartlarına uygun bir şekilde hizmet sunduğu biniyor. Her zaman yüzde yüz müşteri memnuniyetini hedefleyen OPET, iletişim noktasında 444 67 38 numarasıyla hizmet sunmaktadır. Bu da firmanı günümüz itibariyle sıklıkla tercih edilen bir marka olarak dikkatleri üzerine çekmesine neden olmaktadır.

En Yakın Petrol Ofisi Nerede?

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.